Газета по-надвірнянськи
 

Нехай колеса крутяться

1 листопада 2013, 12:19 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 583 переглядів

Остання неділя жовтня впишеться черговою рисою оновлення міського парку Надвірної. Цією вікопомною подією стало відкриття скейт-парку, в якому екстремальна і креативна молодь зможе кататися та виробляти різні трюки на роликах, скейтах і велосипедах. Його будівництво відбулося завдяки перемозі в обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Вітали із знаменною подією заступник голови ОДА Роман Іваницький, голова районної ради Василь Попович, перший заступник голови РДА Володимир Калічко та Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Роман Іваницький, зокрема, сказав: – Ваше місто служить прикладом Івано-Франківську та іншим районним центрам, де повинні організовувати такий екстремальний відпочинок для молоді. Нехай колеса крутяться і ніхто не злітає із траси.

Василь Попович зазначив, що, хоч коштів і обмаль, але вдалося втілити в життя проект, який переміг в обласному конкурсі «Будівництво майданчика нетрадиційного виду спорту». Його фінансування здійснювали із районного та обласного бюджетів. – Спільними зусиллями ми можемо покращити об’єкти соціальної сфери, – зауважив керівник району. – Саме на цьому майданчику молодь повинна диктувати моду на новий стиль життя, – переконаний Володимир Калічко.

– Скейт-парк зводили майже два роки, – зазначив Зіновій Андрійович. – Тут ви зможете підвищити свою майстерність із катання на роликах, велосипедах та скейт-бордах. Завжди під час святкувань державних свят ми стикалися із знищенням плитки на майдані Шевченка. І ось саме так вирішили цю проблему. Міський очільник висловив щиру вдячність депутатам міської ради, представникам влади, підприємцям і громаді.

Завершили урочисте дійство показові виступи та екстремальні трюки спортсменів на велосипедах, роликах і скейтбордах. Численні гості свята насолодилися також пісенними виступами дітей, а священики УГКЦ о. Андрій Будзак та УПЦ Київського Патріархату о. Олег Траско освятили скейт-парк.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!