Газета по-надвірнянськи
 

Обмін досвідом ветеранських організацій

8 листопада 2013, 14:48 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 557 переглядів

В актовому залі НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» відбувся обласний семінар із головами районних і міських ветеранських організацій за участі начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимира Чуприни, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Ігоря Писклинця, голови обласної ради ветеранів Миколи Петрушенка,  начальника відділу зв’язків з громадсько-політичними об`єднаннями департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА Ірини Мацюк, голів районної організації ветеранів війни та праці Миколи Забачинського і ради ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз» Мирона Зіняка. Мета – обмін досвідом, а також його запозичення і покращення роботи.

Володимир Чуприна детально зупинився на аспектах роботи підприємства, розповів про здобутки колективу нафтовиків: – Приємно сьогодні відзначити працю наших нафтовиків, котрі розбудовували тоді ще нафтові горизонти Биткова. Вони завжди були і є надійною опорою у роботі й зараз залишаються активними учасниками соціально-економічного життя підприємства і району. Ірина Мацюк та Ігор Писклинець тепло відгукнулися про діяльність ветеранських організацій і виокремили значний їхній внесок у роботі із молоддю та підтриманні якісного ветеранського руху України..

Мирон Зіняк зазначив, що їхня організація нараховує 986 членів. Керівним органом первинної організації є рада ветеранів із 13 чол. Заснована згідно із рішенням профкому ще у 2007-му. Для роботи складають перспективний план, на засіданнях ради вносять корективи. Напрямом діяльності є охоплення увагою кожного пенсіонера, який трудився на нафтовій ниві району. – Ще одним позитивним моментом є те, – каже Мирон Зіняк, – що ми доволі тісно співпрацюємо з адміністрацією та проф­комом НГВУ «Надвірнанафтогаз». Також преміюємо нафтовиків-пенсіонерів із нагоди професійного свята, Днів перемоги та пам`яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС, Міжнародного жіночого дня, при досягненні певного ювілейного віку. Значну увагу рада ветеранів приділяє дозвіллю: організовують екскурсії, працює хор та шахово-шашковий клуб.

Та не одними радісними моментами живуть ветерани. Детальніше на проблемах зупинився Микола Забачинський. Це – ситуація із придбанням пільгових ліків та безплатним проїздом до Надвірної. – На мою думку, сам розподіл бюджетних коштів є неправильним, – переконаний Микола Забачинський. – Необхідно більше коштів закладати для придбання ліків, а на сьогодні більше закладають для проїзду.

Грамотами Організації ветеранів України нагородили начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимира Чуприну, голову ради ветеранів НГВУ Мирона Зіняка, голову райорганізації ветеранів війни та праці Миколу Забачинського та члена ради ветеранів НГВУ Миколу Чорноволенка, а обласної – нафтовика-пенсіонера Параску Зиму. Учасники семінару також відвідали Музей нафтопромислів Галичини і залишилися приємно враженими від побаченої експозиції.

Прикро, що під час семінару практично жодний із керівників та активістів районних чи міських об`єднань ветеранів не розповів про свою роботу. Також не ухвалили жодного рішення за підсумками семінару.  Хотілося б і залучення голів або членів профкому центральної райлікарні, нафтопереробного заводу, освіти та інших проф­комів, які діють на теренах району, щоб і вони виробили напрями своєї роботи із пенсіонерами.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!