Газета по-надвірнянськи
 

Освітні заклади Надвірної – під опікою Благодійного фонду

8 листопада 2013, 14:55 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 549 переглядів

Для дошкільного закладу благодійний Фонд Юрія Дерев’янка презентував 25 двоярусних ліжок, 150 стільців, 18 столів і 5 шаф для дитячого одягу. – У дитсадочку «Квітка Карпат» ми буваємо часто, тому про потреби закладу добре знаємо. На сьогодні тут багато діток, але не вистачає інвентаря, зокрема, дитячих меблів, – розповів голова Фонду Володимир Грабовецький.

У дитсадочку «Квітка Карпат» виховують понад 300 дітей, це – одна ясельна група, де діти віком до трьох років, та 11 підготовчих груп. Заві­дувач ДНЗ «Квітка Карпат» Ганна Маляр переконана, що нові меблі не лише прикрашають групи, а й позитивно впливають на здоров’я дітей, адже саме у цей час у малят формується постава.

Не вистачало меблів і в райцентрі дитячої творчості, який відвідують майже 1900 школярів. 15 столів та 90 стільців від Фонду вирішили проблему. У Центрі запрацював ще один клас малювання. Крім того, за кошти Фонду в «Гуцульській світлиці», де експонують предмети гуцульського побуту, замінено старі вікна на нові – енергоощадні.

– Завжди, коли заходжу у центр дитячої творчості у Надвірній, ніби повертаюся у дитинство, – поділився враженнями голова Фонду Володимир Грабовецький. – Школярем я відвідував гурток авіамоделювання. Тому добре розумію про потреби вихованців та їхніх наставників.

Це – не перша допомога Благодійного фонду Юрія Дерев’янка для центру дитячої творчості. Цьогоріч до Великодня заклад отримав набори для писанкарства і синтезатор.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!