Газета по-надвірнянськи
 

Оцінювали діяльність судів

22 листопада 2013, 12:45 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 530 переглядів

15 листопада ц. р. Територіальне управління Державної судової адміністрації України в області спільно з Апеляційним судом (АС) Івано-Франківської області та громадською організацією «Закон і порядок» провели фокус-групу у Надвірнянському районному суді.

У роботі фокус-групи взяли участь: прес-секретар  та керівник апарату АС області Людмила Безусова-Попович та Оксана Максимчук, голов­ний спеціаліст із забезпечення претензійно-позовної роботи ТУ ДСА України в області Назарій Вузніца, голова ГО «Закон і порядок» Володимир Турчин, голови, керівники апаратів та спеціалісти з комунікацій Надвірнянського, Богородчанського та Яремчанського судів, а також представники районних ЗМІ.

Методику оцінювання роботи судів створила робоча група з питань інновацій за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя». Досліджено 17 судів. Використовували такі джерела інформації – внутрішні статистичні дані, опитування працівників суду та опитування людей, які з тих чи інших питань відвідували суди. При цьому, до процесу анкетування активно залучали волонтерів громадської організації «Закон та порядок» – студентів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Учасники фокус-групи проаналізували результати оцінки якості роботи судів за модулями «Судове адміністрування», «Своєчасність судового розгляду», «Задоволеність роботою суду його клієнтами».

Фокус-група обговорила виконання рекомендацій за результатами оцінювання якості роботи судів й одностайна у думці про необхідність періодичності проведення аналогічних заходів. Це дозволить відстежувати динаміку змін після впровадження пропозицій.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!