Газета по-надвірнянськи
 

Податкова знижка для фізичних осіб

15 листопада 2013, 13:42 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 598 переглядів

Подати річну податкову декларацію на податкову знижку за 2012 рік платник податку може протягом усього 2013 року.

Додаткова інформація – у Центрі обслуговування платників або за тел. 2-22-79.

Оновлений графік прийому

(із 14-ї до 18-ї год.) посадовими особами ДПІ у Надвірнянському районі

Гнатюк Василь Петрович, начальник – понеділок; Гринчук Мирослава Романівна, перший заступник начальника – вівторок; Пліщук Оксана Миколаївна, заступник начальника – середа; Нагорняк Богдан Ярославович, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб – четвер; Багрійчук Світлана Богданівна, начальник відділу адміністрування  доходів і зборів з фізичних осіб, єдиного соціального внеску та  майнових податків – середа; Паньків Тетяна Степанівна, начальник відділу оподаткування та контролю об’єктів і операцій – понеділок; Модіна Марія Олексіївна, начальник відділу контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів із фізичних осіб – четвер.

Особистий прийом громадян посадові особи ДПІ у районі  ГУ Міндоходів у Івано-Франківській області проводять за попереднім записом у каб. 31 або у модератора Центру обслуговування платників. Запис закінчується за 5 днів до календарної дати прийому відповідної посадової особи.

Контатні тел.: (03475) 2-35-76; факс (03475) 2-90-57; електронна адреса – nadvirna_dpi@ukr.net..

Надвірнянці, погасіть заборгованість

по земельному податку

Звертаємося до Вас із проханням погасити заборгованість по земельному податку та орендній платі за землю. За несвоєчасну сплату земельного податку у встановлені законом терміни чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій та пені. Тож, не зволікайте зі сплатою податку на землю.

Консультації за тел. 2-22-79.

 

ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!