Газета по-надвірнянськи
 

Позашкільні заклади працюють творчо

22 листопада 2013, 12:46 | Рубрика: Освіта, Соціальне Версія для друку Версія для друку 585 переглядів

Серед пріоритетних напрямів державної політики важливе значення надається розвитку дитячої творчості як дієвому важелю соціального виховання та реформування життєвої компетентності молодого покоління. Виконуючи соціальні ініціативи Президента України В. Януковича «Діти – майбутнє України», протягом цього тижня у всіх закладах освіти, культури та спорту провели виставки, «Дні відкритих дверей», презентації навчальних закладів та гуртків, показові виступи юних спортсменів та спортивні змагання.

У формуванні національної самосвідомості юнаків і дівчат, вихованні поваги до історії, традицій, пам’яток, любові до рідного краю та згуртування їх навколо національної ідеї – побудови міцної, європейської демократичної держави  важлива роль належить закладам позашкільної освіти, культури та спорту району.

У районі працюють центри: дитячої творчості, еколого-натуралістичний, станція юних  техніків, Ланчинський центр дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацька спортивна школа. Для всебiчного розвитку дітей, у вiльний вiд навчання час працюють гуртки аматорської творчостi при клубних закладах та клуби за iнтересами в бібліотеках-фiлiях централiзованої бiблiотечної системи. Також діє дитяча художня школа, чотири музичні школи, циркова студія, п’ять зразкових дитячих аматорських колективів. Усього в районі  роботою в гуртках, секціях, студіях займається  понад 8,5 тис. дітей.

Надвірнянська дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти (директор Петріщак Ярослав)  забезпечує розвиток фізичних здібностей підлітків та удосконалення їх спортивної майстерності. У 2013-2014 навчальному році в ДЮСШ працює 6 відділень із видів спорту: футбол, легка атлетика, лижні перегони, боротьба дзюдо, плавання та бокс. У 56 спортивних групах тренуються 722 учні.

У районi дiє 61 дитячий гурток, в якому залучено 1110 дітей. Тiльки в п’яти дитячих зразкових аматорських колективах задiянi понад 450 дiтей.  За 2011-2013 рр. забезпечено збереження інфраструктури галузі, яка налічує 35 клубних закладів, 41 бібліотеку, 3 музеї, 5 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

У районі збережено мережу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. У п’яти школах естетичного виховання навчається 990 учнів.

 

Інформаційно-аналітичний відділ РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!