Газета по-надвірнянськи
 

Про асоціацію України з ЄС – відкрито і доступно

1 листопада 2013, 12:12 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 563 переглядів

Надвірнянська райорганізація Партії регіонів організувала засідання «круглого столу» на тему «За крок до асоціації з ЄС: що асоціація дасть простому українцю?», в якому взяли участь депутати місцевих рад, члени виконкому і ради Надвірнянської районної та Івано-Франківської обласної організацій Партії регіонів, представники громадськості, активісти МГО «Молоді регіони». Також на заході були присутні і фахівці, які могли дати відповіді на хвилюючі питання щодо переваг, позитивних сторін асоціації з ЄС та зони вільної торгівлі.

Перший заступник голови РДА, голова райорганізації Партії регіонів Володимир Калічко у загальних рисах окреслив важливість Європейського руху і перспективи для України в даному процесі, акцентуючи увагу на ролі та рішучості Президента України Віктора Януковича у напрямку євроінтеграції.

Про зміни в  соціально-економічному   розвитку нашої держави при підписанні угоди докладніше розповів проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку, доктор економічних наук, професор Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника Олег Ткач.

Своїми думками щодо позитивних змін для України поділився і депутат Івано-Франківської міської ради від ПР, член ради обласної організації ПР, головний редактор газети «Прикарпатська правда» Богдан Федьків.

Голова фракції ПР у Надвірнянській міській раді Ігор Дем’янчук як юрист і адвокат обґрунтовано спростував  міфи, які побутують у суспільстві  щодо підписання даної угоди, завдяки яким представники опозиційних сил почали маніпулювати думкою краян, а, іноді, й лякати «страшними» наслідками для України після підписання Угоди.

Після виступу доповідачів присутні на засіданні «круглого столу» мали змогу задати актуальні питання та отримати на них вичерпні відповіді.

 

Прес-служба

Надвірнянської

районної організації

Партії регіонів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!