Газета по-надвірнянськи
 

Про страхове свідоцтво

29 листопада 2013, 14:46 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 504 переглядів

Страхове свідоцтво є єдиним для всіх видів загальнообов`язкового державного соціального страхування (ДСС) документом суворої звітності, що підтверджує право застрахованої особи на одержання послуги і матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Страхове свідоцтво видають кожній особі, котра підлягає будь-якому виду загальнообов’язкового держстрахування, на підставі анкети застрахованої особи після обов’язкової реєстрації цієї особи в органах Пенсійного фонду (ПФ).

Анкету застрахованої особи заповнює ця особа відповідно до наданого роботодавцем зразка, підписує її. Протягом двох тижнів анкету перевіряє і засвідчує підписом та печаткою роботодавця та подає до органу ПФ за постійним місцем проживання самостійно.

В Інформаційному кіоску, який розміщений у приміщенні управління Пенсійного фонду України (м. Надвірна, майдан Шевченка, 3) особи, власники страхових свідоцтв можуть переглянути дані системи персоніфікованого обліку, накопичених в обліковій картці застрахованої особи.

Ольга НЕДОСТУП,

начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління ПФ у районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!