Газета по-надвірнянськи
 

Про встановлення класу професійного ризику

15 листопада 2013, 13:18 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 544 переглядів

Розмір єдиного внеску підприємства залежить від класу професійного ризику виробництва, до якого належить підприємство за основним видом економічної діяльності.

У разі незгоди зі встановленим класом професійного ризику виробництва платник єдиного внеску протягом десяти робочих днів після отримання виписки з Єдиного держреєстру узгоджує клас профризику виробництва з робочим органом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків (ФССНВ).

Відповідно до ст. 47 Закону у разі зміни виду економічної діяльності підприємства ФССНВ відповідно змінює належність цього підприємства до класу професійного ризику виробництва. Зміна класу профризику здійснюється один раз на рік за результатами роботи страхувальника за минулий календарний рік. Новий клас профризику встановлюють із початку поточного року.

Страхувальники один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, подають до робочих органів виконавчої дирекції ФССНВ за місце­знаходженням (місцем проживання) відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності.

Ганна ГУТИН,

начальник відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!