Газета по-надвірнянськи
 

Робота триває

22 листопада 2013, 12:47 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 591 переглядів

На виконання пропозицій та доручень оргкомітету зі спорудження пам’ятника Борцям за волю України у м. Надвірна реалізовують організаційні заходи.

За станом на 15 листопада розробили проектно-кошторисну документацію на будівництво основи пам’ятника і скерували на державну експертизу у філію ДП «Укрдержбудекспертиза». Після отримання висновку державної експертизи подадуть декларацію про початок будівельних робіт у державну архітектурно-будівельну інспекцію в Івано-Франківській області. Реєстрація декларації про початок будівельних робіт із влаштування основи пам’ятника надасть право приступити до його спорудження.

На підставі кошторисної документації зроблено розрахунок необхідних будівельних матеріалів для спорудження основи пам’ятника. Вирішено питання безоплатної передачі 15 тонн цементу, а також щебеню, піску та бутового каменю в необхідній кількості згідно з кошторисними розрахунками. Необхідно ще залучити: цемент М400 – 15 тонн, гарячекатану арматурну сталь різних діаметрів, лісоматеріали на облаштування опалубки, зокрема, дошку обрізну, брус, кругляк-тонкомір та металопрофіль для облаштування огорожі будмайданчика.

Звертаємося до підприємців, установ і організацій надати посильну допомогу вищевказаними матеріалами чи коштами для їх придбання. Просимо всіх небайдужих доброчинців долучитися своїм внеском та вкласти свою цеглину у спорудження пам’ятника.

Реквізити для перерахування пожертв на спорудження памятника: Громадська організація «За спорудження памятника Борцям за волю України», код ЄДРПОУ 38411173, р/р 26006300744614 у Надвірнянській філії ПАТ «Державний ощадний банк України», МФО 336503.

Організаційний комітет 

зі спорудження памятника Борцям за волю України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!