Газета по-надвірнянськи
 

Шановна громадо Надвірнянщини!

29 листопада 2013, 15:39 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 626 переглядів

Надвірнянська районна державна адміністрація підтримує вікові прагнення українського народу жити в єдиній соборній вільній демократичній державі Європейського зразка, а отже, відповідно, і бажання українців щодо інтеграції до європейського співтовариства. Тому розуміє і підтримує бажання жителів району пов’язати  майбутнє України з Європейським Союзом.

Курс на євроінтеграцію, який проголошений Президентом України Віктором Януковичем і закріплений у положеннях Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», підписання Угоди про асоціацію України та ЄС є неодмінними передумовами вступу нашої держави до Європейського Союзу.

Колектив райдержадміністрації на чолі з головою Юрієм Касіянчуком як у повсякденній роботі, так і в даний час розуміє прагнення кожного громадянина держави висловити свою думку та поважає право на її вільне волевиявлення.

Разом з тим закликаємо усіх жителів Надвірнянщини та нашої держави утриматися від дій, які порушують права і свободи інших громадян, загрожують їх безпеці, комфорту їх проживання і можуть призвести до небезпечних наслідків.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!