- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шановна громадо Надвірнянщини!

Posted By Модератор On 29.11.2013 @ 15:39 In Політика | No Comments

Надвірнянська районна державна адміністрація підтримує вікові прагнення українського народу жити в єдиній соборній вільній демократичній державі Європейського зразка, а отже, відповідно, і бажання українців щодо інтеграції до європейського співтовариства. Тому розуміє і підтримує бажання жителів району пов’язати  майбутнє України з Європейським Союзом.

Курс на євроінтеграцію, який проголошений Президентом України Віктором Януковичем і закріплений у положеннях Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», підписання Угоди про асоціацію України та ЄС є неодмінними передумовами вступу нашої держави до Європейського Союзу.

Колектив райдержадміністрації на чолі з головою Юрієм Касіянчуком як у повсякденній роботі, так і в даний час розуміє прагнення кожного громадянина держави висловити свою думку та поважає право на її вільне волевиявлення.

Разом з тим закликаємо усіх жителів Надвірнянщини та нашої держави утриматися від дій, які порушують права і свободи інших громадян, загрожують їх безпеці, комфорту їх проживання і можуть призвести до небезпечних наслідків.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/11/shanovna-hromado-nadvirnyanschyny/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.