Газета по-надвірнянськи
 

Срібний ювілей ДНЗ «Їжачок»

22 листопада 2013, 12:39 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 571 переглядів

Казковий світ дитинства покликав нещодавно жителів с. Тисменичани у місцевий будинок культури на святковий концерт, присвячений 25-літньому ювілею дошкільного навчального закладу «Їжачок». У концертній програмі взяли участь вихованці та працівники ДНЗ, гості. Серед них колишні вихованці садочка: Христинка Минда зачарувала дзвінким голосочком, а Іванка Гаврилюк та Сашко Струсінський – запальними танцями. Звучали теплі привітання від представників місцевої влади і керівників установ та закладів села, батьків. Програму свята підготувала музичний керівник ДНЗ Маріанна Хімей.

Отець Михайло Цюрпіта поблагословив початок святкування, а також подарував для нашого закладу ікону Пресвятої Божої Матері та для всіх вихованців (а їх 142) – зимові курточки.

Від імені колективу ДНЗ «Їжачок», батьків та від мене особисто велике спасибі о. Михайлові за щедрі дарунки. Вітаємо Вас, отче Михайле, з іменинами. Дякуємо за християнську жертовну працю та добросовісне служіння на благо нашої церкви. Бажаємо, щоб Всемогутній Господь тримав Вас і Вашу родину під своєю могутньою правицею, а Пречиста Богородиця опікувалася Вами на многії і благії літа. Родинного затишку Вам, всіляких гараздів, отче Михайле.

Марія ГЛЕК,

завідувач Тисменичанського

ДНЗ «Їжачок».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!