- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Світлячок» – ювіляр

Posted By Модератор On 29.11.2013 @ 15:27 In Освіта | No Comments

Восени далекого 1963-го у Надвірній гостинно відчинилися двері дитячого садка «Світлячок». Це був перший у місті ДНЗ, збудований за типовим проектом.

Найважчими для садка стали 90-і роки, коли повсюдно закривались дошкільні заклади. І лише завдяки зусиллям тодішнього міського голови Михайла Капака дитячий садок не закрили.

На сьогодні у «Світлячку» діють 4 групи, які відвідують 97 дітей. Із малятами працює практичний психолог, а діти середньої і старшої груп вивчають англійську мову. Колектив стабільний, відсутня плинність кадрів, більшість працівників трудяться на освітній ниві уже понад 50 років.

Півстолітній ювілей колектив «Світлячка» відсвяткував у тісному колі друзів. Музичний керівник Куриленко Д. Б. підготувала святковий концерт, в якому взяли участь і вихованці, і працівники, і батьки, і колишні випускники.

Колектив «Світлячка» на чолі із завідувачем Надією Грицюк щиро дякує міському голові Зіновію Андрійовичу, за сприяння якого в садку замінено 30 вікон, придбано гладильну дошку і праску, встановлено гойдалку на майданчику.

Щира подяка Всеукраїнському благодійному фонду Ю. Дерев`янка, котрий подарував дітям плазмовий телевізор.

Міський голова запевнив, що і в наступному році робитимуть все для того, щоб покращити умови перебування і виховання дітей у дошкільному закладі.

Слова вдячності линуть і батькам за допомогу у проведенні ремонтних робіт, а особливо батьківському комітету, зусиллями якого замінено мийки в усіх групах, у музичному залі пошито нові тюлеві штори.

Хай Бог посилає здоров`я і сили. У дружній родині усі ми щасливі.

Надія ГРИЦЮК,

завідувач

ДНЗ «Світлячок».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/11/svitlyachok-yuvilyar/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.