- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У полі зору – районні програми

Posted By Модератор On 08.11.2013 @ 15:13 In Влада | No Comments

Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства заслухала інформацію начальника відділу будівництва, архітектури, містобудування та містобудівного кадастру РДА Василя Зубка про Програму розвитку молодіжного будівництва в районі на 2013-2017 роки. Згідно з нею планують створення обласного фонду, з якого, крім Держбюджету, також співфінансуватимуть Програму. Зокрема, це будуть низькопроцентні кредити, що надаватимуть молодим сім`ям для спорудження власної оселі. Члени депутатської комісії рекомендували розділити фінансування – 90 тис. грн. – на три роки при умові наявності коштів у бюджеті.

Члени комісії під головуванням Василя Павлюха і за координацією радника голови районної ради Василя Андрейчука детально обговорили питання із фінансуванням ПАТ «Укрнафта» робіт із капітального ремонту Надвірнянського пологового будинку і Битківської ЗОШ. Там роботи практично завершують. Заступник голови РДА Володимир Гурей детально ознайомив депутатів із першими успіхами у програмі з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві Надвірнянського району. Цим є переведення опалювання, зокрема, Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст.  № 3 і № 4 із газу на тверде паливо.

Володимир Гурей детально роз’яснив перспективи з утилізацією та вивезенням сміття. Члени комісії, розглянувши листи, вирішили звернутися до РДА щодо ремонту мостів у смт. Делятин та с. Середній Майдан.

Постійна депутатська комісія працювала плідно і продуктивно та прийняла цілком виважені і помірковані рішення.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/11/u-poli-zoru-rajonni-prohramy/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.