Газета по-надвірнянськи
 

Успішно стартував у літературу

8 листопада 2013, 15:14 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 736 переглядів

29 жовтня у читальній залі центральної райбібліотеки дебютував молодий івано-франківський поет Роман Бойчук із першою поетичною збіркою інтимної лірики «Шал у стані ейфорії», яка вийшла друком цьогоріч у видавництві «Тіповіт» і присвячена дружині Олі.

Модератор зустрічі поетеса Леся Геник відзначила, що, хоч «Шал у стані ейфорії» – перша книга автора, але він уже відомий у літературних колах, брав участь та ставав номінантом у різних літературних конкурсах. Роман Бойчук зізнався, що зараз працює над поезією соціально-філософського спрямування, має до друку новий рукопис віршів. Присутні із задоволенням поринули у світ почуттів, так гарно описаних поетом, милувались його словом, чудовими образами.

Творчістю Романа захоплюється Олександр Букатюк – член літстудії «Бистрінь» і міжрегіонального поетичного клубу «Об`єднані словом». Олександр прочитав власну рецензію на збірку Романа Бойчука «Причаститися пристрастю. Ейфорійний дебют» та присвячений йому верлібр.

Роман Бойчук – позитивна, сучасна молода людина, інтелігентний галичанин із багатим внутрішнім світом, красивою душею. Як поет має великий потенціал, це початківець, який претендує на рівень професіоналізму. Його перша збірка – добрий старт у сучасну українську літературу.

Бажаємо йому успіхів!

Марта КУШНЕРЧУК,

директор централізованої

бібліотечної системи.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!