- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Успішно стартував у літературу

Posted By Модератор On 08.11.2013 @ 15:14 In Культура | No Comments

29 жовтня у читальній залі центральної райбібліотеки дебютував молодий івано-франківський поет Роман Бойчук із першою поетичною збіркою інтимної лірики «Шал у стані ейфорії», яка вийшла друком цьогоріч у видавництві «Тіповіт» і присвячена дружині Олі.

Модератор зустрічі поетеса Леся Геник відзначила, що, хоч «Шал у стані ейфорії» – перша книга автора, але він уже відомий у літературних колах, брав участь та ставав номінантом у різних літературних конкурсах. Роман Бойчук зізнався, що зараз працює над поезією соціально-філософського спрямування, має до друку новий рукопис віршів. Присутні із задоволенням поринули у світ почуттів, так гарно описаних поетом, милувались його словом, чудовими образами.

Творчістю Романа захоплюється Олександр Букатюк – член літстудії «Бистрінь» і міжрегіонального поетичного клубу «Об`єднані словом». Олександр прочитав власну рецензію на збірку Романа Бойчука «Причаститися пристрастю. Ейфорійний дебют» та присвячений йому верлібр.

Роман Бойчук – позитивна, сучасна молода людина, інтелігентний галичанин із багатим внутрішнім світом, красивою душею. Як поет має великий потенціал, це початківець, який претендує на рівень професіоналізму. Його перша збірка – добрий старт у сучасну українську літературу.

Бажаємо йому успіхів!

Марта КУШНЕРЧУК,

директор централізованої

бібліотечної системи.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/11/uspishno-startuvav-u-literaturu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.