Газета по-надвірнянськи
 

В очікуванні переможців

29 листопада 2013, 15:07 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 598 переглядів

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та рішення Ради Конкурсу триває четвертий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету – 75 тис. грн. Для участі у четвертому Конкурсі від нашого району подано 22 проекти. Загальне фінансування проектів – 2811,2 тис. грн. Найактивнішою серед органів місцевого самоврядування району є Надвірнянська міська рада, яка подала 17 проектів.

Перелік проектів, поданих органами місцевого самоврядування Надвірнянського району для участі у четвертому обласному Конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на 2013-2014 рр.

Надвірнянська міська рада: «Героям ОУН – гідна шана в рідній їм Надвірній» (облаштування скверу); «Комфортне дозвілля гостей та жителів міста – комплексний благоустрій міської зони відпочинку ім. Н. Яремчука» (облаштування відпочинкової зони); «На сцені – дитячі таланти!» (спорудження сцени в парку); «Турбота про дітей – завдання місцевої влади» (заміна вікон та інвентаря в ДНЗ); «Дитяче футбольне поле – фабрика здоров`я малих надвірнянців» (заміна штучного покриття на спортмайданчику); «Франковими стежками» (мощення бруківкою доріжок в парку); «Світлофори на дорогах – запорука безпеки» (встановлення світлофорів); «Вуличні тренажери – доступна фізкультура» (облаштування спортмайданчика); «Відродження «Квітки Карпат» (розробка ПКД ремонту басейну в ДНЗ); «Слем-денк по-надвірнянськи!» (облаштування баскетбольного майданчика); «Підвищення якості надання комунальних послуг – підвищення рівня життя громадянам» (ремонт електропроводки в будинках); «Охайне місто – чисте довкілля – здорова людина» (придбання урн і подрібнювальної машини); «Реформування системи водопостачання шляхом встановлення стабілізаторів тиску» (встановлення стабілізаторів тиску); «Збереження будинку повітового старости в м. Надвірна – турбота про спадщину наших предків» (заміна вікон в адмінприміщенні); «Захист від великої води на малих ріках (розчистка річки); «Садочок для дитини другий дім – тепло та затишно у нім» (Заміна вікон у ДНЗ); «Виходить сонце у нове віконце» (заміна вікон у ДНЗ).

Ланчинська селищна рада: «Населенню селища Ланчин – ошатну і теплу оселю книги» (ремонт бібліотеки); «Чиста криниця – добра водиця» (спорудження криниці).

Чорнопотоківська сільська рада: «Тепло приміщень – це тепло сердець» (ремонт адмінбудинку).

Стримбівська сільська рада: «Створення якісних санітарно-гігієнічних умов у школі – запорука збереження здоров’я школярів» (встановлення туалету і ремонт даху школи).

Зеленська сільська рада: «Файна рада – громада рада» (ремонт адмінбудинку).

Усі проекти, допущені до участі у Конкурсі, передані Експертній комісії для оцінювання і на початку грудня цього року відбудеться чергове засідання Ради Конкурсу, на якому визначать переможців.

 

Іван Степник,

заступник голови

районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!