Газета по-надвірнянськи
 

Василь ЧУДНОВ – новий керманич Прикарпаття

15 листопада 2013, 13:45 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 697 переглядів

Указом Президента України Віктора Януковича №624/2013 від 8 листопада 2013 року голова Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Василь Михайлович Чуднов призначений на посаду голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Нового керівника представив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.

– Ми рухаємося до європейських стандартів, вимогливих підходів, змін в усіх сферах нашого життя, – зазначив Костянтин Грищенко. – У цьому контексті від нас всіх, від кожного особисто вимагається максимальна мобілізація на виконання завдань, які ставить Президент України Віктор Янукович. Це завдання, які спрямовані на те, щоб кожен міг відчути, що він живе у справжній європейській державі.

Посадовець також підкреслив, що потрібно мати дуже гарний зв’язок між Києвом та регіоном для того, щоб робота стала ефективною, щоб можна корегувати дії.

Вітаючи Василя Чуднова з призначенням, Костянтин Грищенко охарактеризував його життєвий шлях як «невід’ємну частину регіону» і закликав прикарпатську громаду допомагати у реалізації високої місії, покладеної на нього Президентом. Одночасно Костянтин Грищенко подякував за роботу Михайлові Вишиванюку, відзначивши значний досвід багаторічного керівника виконавчої влади на Прикарпатті, «який буде затребуваний на новій посаді» – радника Глави держави.

Михайло Вишиванюк, вітаючи наступника, побажав йому успіхів у непростій та відповідальній роботі, а також висловив переконання в тому, що Василь Чуднов впорається із поставленими перед ним завданнями.

Новопризначений голова ОДА у свою чергу висловив вдячність Президенту України за високу довіру, попереднику – за добрі й дружні стосунки та підтримку.

– Зроблю все можливе, все від мене залежне, щоб налагодити конструктивну плідну співпрацю з депутатським корпусом та керівництвом обласної ради, громадами, представниками всіх без винятку міст і районів, усіма громадськими організаціями та політичними партіями, – пообіцяв Василь Чуднов. – Без сумніву, робитиму все, щоб мій рідний край, моє рідне Прикарпаття розвивалося і міцніло в соціально-економічному плані, щоб всім нам тут жилося комфортно і безпечно.

Як оцінюють нового голову ОДА публічні особи краю, зокрема, авторитетні представники різних сфер та галузей обласного центру.

Микола Рожко, доктор медичних наук, ректор          ІФНМУ:

– Я з Василем Михайловичем знайомий дуже давно. З ним ми пройшли довгий шлях. І мабуть ні один робітник чи бюрократ не був стільки раз у медичному університеті, як Василь Михайлович, ні один чиновник з «білого дому» не надав стільки допомоги закладу, як Василь Михайлович. Він – людина слова, людина, котра, як би йому важко не було, завжди держить дану ним обіцянку. І якщо він може допомогти, то каже – я допоможу, а якщо ні може допомогти, то хоч порадить. Але він ніколи не сказав «я зроблю» і забув про це, або поклав десь у довгий ящик. Це все я можу підтвердити конкретними справами, які він нам допоміг владнати. Надіюся, що з його приходом в області запрацює економіка і будуть поступати якісь асигнування. На нього ми маємо великі надії.

Роман Вірастюк, український спортсмен, штовхальник ядра, срібний призер Чемпіонату Європи 1994-го року:

– Василь Михайлович – людина зі своєю позицією. Якщо ви знаєте, то ще із 2003-2004 років він не змінює своїх уподобань. Чуднов завжди тримається однієї лінії, яку він собі обрав, а це, як на мене, дуже важливо для людини. Я спортсмен, який колись обирав собі ціль і вперто до неї йшов, я його поважаю через те, що він визначився і як мужчина не міняє своїх пріоритетів. Знаю я його вже давно: років десь так 6 чи 7. Будучи керівником підприємства, він допомагає спортсменам, допомагає спорту в плані проведення спортивних свят. Пішовши на вибори до Верховної Ради у 2010 році, де його не сприймали, він говорив людям правду. Але наші люди хочуть чути казки. Тому, на жаль, він не пройшов. Але, якщо оцінювати його чисто з людських якостей, він мені імпонує, як мужчина і громадянин, а що він зможе зробити для області – покаже час.

Юрій ІВАСЮК, виконавчий директор Асоціації сільських голів Західної України:

– Для мене – це людина-позитив. Я є жителем Верховинщини: моє коріння звідти і, ходивши по Верховині, я задавав людям питання, хто з наших чиновників чи депутатів Верховної Ради найбільше допоміг нашим районам: Косову, Снятинщині, Верховині? І багато людей говорять, що це – Василь Чуднов. Він підтримує місцеве самоврядування. Ми впевнені, що співпраця продовжиться.

 

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!