Газета по-надвірнянськи
 

Василь Чуднов оголосив війну корупції

22 листопада 2013, 12:42 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 588 переглядів

Новий голова Івано-Франківської ОДА Василь Чуднов боротьбу з корупцією та хабарництвом ставить у ряд завдань першочергової важливості. Про це він сказав на зустрічі із представниками засобів масової інформації. Позиція Василя Чуднова із цього питання відома ще відтоді, коли він був депутатом Верховної Ради України VI демократичного скликання.

Антикорупційний закон «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні», який підписав Президент України Віктор Янукович, запроваджує принцип «Закон – один для всіх», заявив тоді народний депутат України, голова облорганізації Партії регіонів Василь Чуднов. Сьогодні голова ОДА Василь Чуднов наголошує: – Перше, до чого я докладу свої зусилля, всі важелі впливу, які дані мені законом, це те, що ми зробимо нашу область безпечною, де не будуть розуміти, що таке відкати, побори, хабарництво. Щиро кажу, страшенно ненавиджу. Бо я живу в цьому краї, ми – діти однієї епохи, я теж через це пройшов. І це неправильно, це недобре. Я люблю свій рідний край. Життя має тут бути для всіх комфортним. І, в першу чергу, воно не має принижувати честь і гідність людей.

Василь Чуднов налаштований викорінювати ці ганебні явища жорстко і цілеспрямовано, незалежно від партійної приналежності та родинних зв’язків нечистих на руку осіб. Про свою принципову позицію і початок нещадної боротьби з корупцією посадовець повідомив, звернувшись до присутніх представників ЗМІ: – Завдяки журналістам мене почують багато людей. У першу чергу ті, які несуть відповідальність за ці вчинки, які роблять ці вчинки.

Користуючись нагодою, хочу звернутися до всіх, хто так чи інакше має якісь владні чи інші можливості – забудьте, що таке безкарність. Ні один дзвінок з найвищих кабінетів, ні один найтовстіший конверт не врятує хабарника від покарання. І повірте, слово вам даю, дивлячись в очі: немає жодного значення, до якої політичної сили він буде належати, немає жодного значення, чий він буде родич. Перед законом всі будуть рівні. І можливості у всіх в цьому краї теж повинні бути рівні – заробляти чесно свій шматок хліба, дихати нашим чудовим чистим повітрям і безпечно ходити по наших вулицях. Такої думки притримується і Президент України Віктор Янукович, який визначив переді мною – це як одне із пріоритетних завдань.

Лілія ПАЛЯНИЦЯ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!