Газета по-надвірнянськи
 

Вирішила громадська рада

15 листопада 2013, 13:26 | Рубрика: Громадськість Версія для друку Версія для друку 626 переглядів

У Надвірнянському районі реалізовують завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної й регіональної політики. 12 листопада ц. р. у райдержадміністрації відбулось чергове засідання громадської ради при РДА. Розглядали питання: перспективи реформи в медичній галузі: плюси та мінуси; фінансування діяльності районних громадських організацій у 2014 р.; планування роботи на 2014 р.

У роботі  громадської ради взяли участь голова РДА Юрій Касіянчук, перший заступник голови РДА Володимир Калічко, головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук, завідувач районної поліклініки Ніна Рудюк та  представники ЗМІ району.

Засідання почалося з приємної звістки: у секретаря громадської ради, отамана Надвірнянського козацького куреню Міжнародної громадської організації «Міжнародний Союз Козацтва» Віталія Трачука нещодавно народилася двійня – двоє козаків. Члени ради привітали молодого батька та вручили подарунок.

Головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук повідомив, що реформу проводять поступово – її завершать у грудні 2019 р. Суть реформи у тому, щоб на місцях – у селах та на медичних дільницях покращити обслуговування жителів району.

Голова РДА Юрій Касіянчук підкреслив: – Не треба боятися слова «реформа». Медик-професіонал на місці краще знає проблему людини, яку обстежує певний термін часу. В ідеалі нам потрібні медичні приміщення, автотранспорт, апаратура, медикаменти, повний набір кваліфікованого персоналу, регулярне і повне забезпечення фінансуванням. У реальності всього цього недостатньо: тому не потрібно чекати роки, коли все це з’явиться, а необхідно проводити зміни на краще, виходячи з того, що наразі є.

З питання фінансової підтримки виступив перший заступник голови РДА Володимир Калічко та заступник керівника апарату-начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Тарас Дем’янчук, які розказали про підготовку районної програми підтримки громадянського суспільства та дату її обговорення. З питання планування діяльності прозвучали пропозиції членів ради та вирішено на наступне засідання підготувати та розглянути проект програми. Наступне засідання призначено на другу половину грудня.

Інформаційно-аналітичний відділ РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!