Газета по-надвірнянськи
 

Засідання президії районної ради

15 листопада 2013, 13:53 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 564 переглядів

12 листопада відбулося засідання президії районної ради, на якому, крім основних матеріалів 21-ї сесії, розглянули та узагальнили зміни і доповнення до проектів рішень, запропоновані постійними комісіями районної ради, пропозиції щодо додаткового включення питань до порядку денного сесії та проекти рішень із зазначених питань, додаткову інформацію, представлену райдержадміністрацією.

Гостру дискусію члени президії вели під час обговорення матеріалів із питань: про хід виконання депутатських запитів; про виконання програми енергоефективності в Надвірнянському районі на 2009-2012 рр. та затвердження програми енергозбереження  в житлово-комунальному господарстві Надвірнянського району на 2014-2015 роки; про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами в Надвірнянському районі до 2016 р.; про створення комунального закладу Надвірнянської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Надвірнянського району»; про внесення змін до рішення районної ради від 27.12.2012  № 380-17 /2012 «Про районний бюджет на 2013 рік».

Депутати одностайно підтримали створення комунального підприємства «Районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Надвірнянської районної ради, підкресливши вкрай назрілу потребу у відкритті такого закладу в районі. Райдержадміністрації доручено вивчити питання виділення комфортнішого приміщення під центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Члени президії запропонували виключити з порядку денного сесії питання «Про створення  комунального закладу Надвірнянської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Надвірнянського району» по причині неналежної його підготовки та відсутності відповідей на ряд важливих питань як у депутатів, так і жителів району.

Президія районної ради запропонувала додатково включити до порядку денного сесії питання: про підтримку звернення Коломийської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Івано-Франківської обласної ради щодо визнання 14 жовтня державним загальнонаціональним святом – Днем українського війська; про підтримку підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом; про звернення районної ради до  народного депутата України Шлемка Д. В., народного депутата України Шкварилюка В. В., голови Івано-Франківської ОДА Чуднова В. М. щодо включення у перелік об’єктів, які фінансуватимуть за рахунок державного бюджету у 2014 році, підвідного газопроводу Надвірна – Ланчин.

Ігор СЕРЕДЮК,

керуючий справами

виконавчого апарату районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!