Газета по-надвірнянськи
 

2014 – рік Синього Дерев’яного Коня

27 грудня 2013, 16:12 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 717 переглядів

Нетерпляче постукуючи копитом об землю і невдоволено фиркаючи, Коню вже не терпиться прийняти владу від Змії. А які ж сюрпризи чекатимуть нас, українців, у Новому році?

Загалом 2014-й досить цікавий, пов’язаний з перетвореннями і реформами, багато в чому буде роком боротьби за справедливість і незалежність. Але кожна людина зрозуміє це по-своєму. У такий час зросте ступінь свободи, самовираження, прояви політичної активності. У гіршому варіанті люди схилятимуться до невизнання влади і робитимуть чимало безглуздих вчинків під впливом емоцій.

Наступний рік обіцяє бути вельми непередбачуваним, багатим на різні події, здебільшого, хороші. Багато людей відкриють у собі, здавалося б, невластиві їм якості: амбіційність, напористість, відчують приплив енергії, стануть упевненішими у власних силах. Рік стане дуже вдалим для нових відкриттів, ведення бізнесу, просування по кар’єрних сходах. Керманич року буде особливо прихильним до мандрівників, новоселів, молодих батьків. У самотніх людей з’явиться шанс знайти другу половинку і створити з нею міцний союз. А хто довгі роки перебуває у шлюбі, матимуть багато можливостей для відродження колишньої пристрасті. Хто з’явився на світ у рік Коня, отримають у дарунок невичерпний оптимізм, ентузіазм, активну життєву позицію, сміливість і вміння досягти своєї мети, незважаючи на обставини. Важливо діяти сплановано й обдумано, бути обачним та обережним. Здійсняться задумані плани й довгоочікувані зміни в житті.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!