- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дорогі медичні працівники району, ветерани та пенсіонери-медики!

Posted By Модератор On 27.12.2013 @ 15:37 In Свята | No Comments

Щиросердечно вітаємо вас із найсвітлішими святами, які тисячоліттями сповнюють нас надією на перемогу добра над злом, зігрівають наші душі твердою вірою у кращий прийдешній день, надихають нас до невтомної праці і не дають нам падати на дусі, бо Спаситель людства народився, бо зоря Вифлеєму здатна розсіяти найчорнішу пітьму, бо Справжня любов перемагає ненависть, злобу і байдужість. Рік, що минає, був непростим і охарактеризований реформою медичної галузі, яку продовжуватимуть і в наступному році. А жити у часи змін завжди непросто, проте саме в такі періоди потрібно як ніколи практикувати любов до ближнього, бути єдиними і згуртованими, розуміти, що чужої біди та чужих проблем не буває. Щира вдячність усім колективам і підрозділам за розуміння ситуації, невтомну працю, виваженість, терпеливість, поступливість і витримку.

Нехай новорічно-різдвяні свята додають нам оптимізму та непохитної віри і впевненості, що в наших силах змінити життя на краще, що разом ми зможемо перебороти труднощі і станемо від цього ще сильнішими у своїх прагненнях до добра і любові. А тому в ці дні даруймо свою любов і тепло найдорожчим нам людям, не забуваймо про тих, котрі очікують від нас уваги, тепла, розуміння і підтримки в силу нашої професійної діяльності. Бажаємо всім Вам, щоб наступаючий рік був щедрим на великі звершення, успіхи і приніс кожному здоров’я, силу, добробут і щастя. Нехай сповняться усі ваші надії, а новорічно-різдвяна казка завітає до ваших осель.

Хай вам Різдво і Новий рік несуть достаток на поріг, нехай оселя повниться дзвінкою колядою – на радість, на добро та на щасливу долю. Веселих Вам і радісних свят, дорогі колеги, Божого благословення на многії і благії літа!

Сергій ЄМЕЛЬЯНЧУК,

головний лікар ЦРЛ.

Надія ТОЛКАЧОВА,

голова профкому ЦРЛ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/12/dorohi-medychni-pratsivnyky-rajonu-veterany-ta-pensionery-medyky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.