Газета по-надвірнянськи
 

«Круглий стіл» – дієвий механізм у побудові ефективної співпраці

27 грудня 2013, 15:08 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 494 переглядів

У грудні 2013 р. Надвірнянський районний центр зайнятості з участю органів державної влади, зокрема, представника обласного центру зайнятості Гук О. М., заступника голови РДА Степана Іроденка, начальника управління економічного розвитку та торгівлі РДА Василя Уніята та ін., а також роботодавців організував «круглий стіл» на тему «Діяльність служби зайнятості у сприянні створенню нових робочих місць та розвитку підприємництва».

Обговорювали актуальні питання, зокрема, діяльність служби зайнятості в умовах нового законодавства про зайнятість населення; компенсації єдиного соціального внеску; підвищення конкурентноспроможності громадян на ринку праці. Крім того, розглянули питання удосконалення та підвищення ефективності співпраці органів державної влади та служби зайнятості щодо створення нових робочих місць, акцентували увагу на легалізації зайнятості та її перевагах в умовах дієвих методів державної допомоги підприємцям за працевлаштування працівників.

Також висвітлили перспективи розвитку підприємництва району, ініціативи держави у подальшому удосконаленні законодавства про зайнятість населення та розширення можливостей у збільшенні кількості нових робочих місць, це, зокрема, відшкодування відсотків за кредитами, наданими підприємцям для створення нових робочих місць, надання ваучерів особам, котрі перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, а також надання дотації для праце­влаштування молоді на перше робоче місце.

Учасники виробили подальші вектори спів­праці та шляхи оперативного вирішення питань, необхідних для реалізації ініціатив держави у розвитку підприємництва та створення нових робочих місць.

Відділ взаємодії

з роботодавцями Надвірнянського

районного центру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!