- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Ліричний камертон Івана Гавриловича

Posted By Модератор On 20.12.2013 @ 13:58 In Культура | No Comments

Вийшла друком четверта поетична книжка члена НСПУ Івана Гавриловича. Нещодавно у мистецькій світлиці обласної наукової універсальної бібліотеки ім. І. Франка  у вузькому колі шанувальників поетичного слова відбулася зустріч із письменником і презентація книжки «Час міражів».

Модератор вечора директор бібліотеки Людмила Бабій розповіла, що Іван Гаврилович і поет, і знаний на Прикарпатті журналіст, член Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України, лауреат обласної журналістської премії ім. Б. Бойка народився у Делятині. Відчув любов до слова, закінчив факультет журналістики Львівського університету ім. І. Франка. А сьогодні він редактор відділу соціально-побутових проблем газети «Галичина», володар «Золотої медалі української журналістики», у літературному журналі «Перевал» очолював відділ прози, багато сил і часу присвячує літературному редагуванню рукописів різного рівня художності, пише рецензії і відгуки на нові видання.

[1]

Іван Гаврилович – автор збірок віршів «Данина життю» (1991), «Янголи над містом» (2001), «Ватра на дощі» (2007), також він друкувався в колективних письменницьких збірниках.

– Сьогодні, коли кожен з нас стривожений, мусимо сказати, що режим себе заплямував кров`ю… І тому народжуються такі вірші. Громадянська лірика – одна з підвалин моєї творчості, та, звичайно, пишу й вірші екзистенційного спрямування. Є в цій книжці також розділ інтимної лірики, – сказав Іван Гаврилович.

Те, що Іван Гаврилович є соціальним поетом із гострим передчуттям, з активною громадянською позицією, заанґажованим у буття свого народу, відзначив у своїй рецензії голова Івано-Франківського осередку НСПУ Євген Баран.

Книжка вибраного «Час міражів» визріла як підсумкова на вагомому віковому рубежі. Тому є в ній не тільки розділи «Твій фатум – як фантом», «Чари вербальні», «Тінь од крилець бджоли», з віршами, написаними за останні роки, а й розділ «Зі стогів прожитих літ», який дає уявлення про творчу еволюцію автора на його поетичному шляху.

Багато теплих слів на адресу поета і журналіста висловили голова обласної організації Національної спілки журналістів Вікторія Плахта і журналістка Тамара Лейбюк, котра назвала свого краянина талановитим у ставленні до людей.

Книжка «Час міражів» вийшла півтисячним накладом, однак вона стане доступною широкому загалові читачів. Адже поетичну книжку Івана Гавриловича отримають усі бібліотечні установи області.

Леся ТУГАЙ,

м. Івано-Франківськ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/12/lirychnyj-kamerton-ivana-havrylovycha/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/12/IMG_16543.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.