Газета по-надвірнянськи
 

На 37-ій сесії міської ради

27 грудня 2013, 15:11 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 520 переглядів

20 грудня ц. р. відбулося друге пленарне засідання 37-ї сесії Надвірнянської міської ради шостого демократичного скликання за участі депутата обласної ради Володимира Грабовецького, представників підприємств, установ, громадськості, районних ЗМІ.

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович об`єднав звіти про роботу міської ради у міжсесійний період та про підготовку до Гуцульського фестивалю у ракурсі констатації невтішних фінансових умов. Чи не найбільшою проблемою став розрахунок із підприємствами-виконавцями замовлених робіт в інтересах громади міста. За словами міського голови, негативна ситуація склалася у зв`язку з обмеженням фінансуванння Держказначейством із жовтня ц. р. виплат на 95 відсотків тільки стосовно захищених статей (зарплата та енергоносії) і тільки 5 відсотків – на всі інші потреби. Тому хоч завдання громади реалізовані на 70%, але виконання їх не повністю профінансовані. Якщо до кінця року не зможуть виплатити борги, це ускладнить формування міського бюджету наступного року.

Зіновій Андрійович поінформував не тільки про зроблене (немало робіт – методом народної будови), а й зупинився на тих проблемних питаннях, вирішити які не вдалося: зокрема, не відновлено пішохідний міст у зоні відпочинку, не все заплановане здійснили щодо благоустрою та ремонту доріг. Не оминув керівник міста і проблем стосовно сміттєзвалища та міського цвинтаря, а а також нагадав, що у вересні 2014-го наше місто стане центром Гуцульщини. Планують створити оргкомітет із проведення 22-го Міжнародного Гуцульського фестивалю у Надвірній, який визначить пріоритетні завдання, своєрідне «дерево» проблем, включаючи покращення інфраструктури, благоустрою прибудинкових територій, ремонту доріг та ін.

Частину доріг вдалося відремонтувати цьогоріч. Для того, щоб їх зберегти, вирішили встановити обмежувачі для вантажного транспорту на перехресті вулиць Січових Стрільців та Соборної, Лесі Українки і Сагайдачного, Коцюбинського і Козацької та ін.

Звіти міського голови депутати взяли до уваги, а також підтримали рішення обласної ради щодо використання прапору Євросоюзу на території області.

На сесії обговорили також бюджетні та земельні питання, виконання плану соціально-економічного розвитку та внесення змін до нього, звіт ТРК «Надвірна», про вирішальний етап розробки генерального плану м. Надвірна, депутатські запити тощо. Депутати не дали згоди на збільшення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування та ін. Всього міські обранці розглянули на цій сесії більше сотні питань.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!