Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянщина страйкує

13 грудня 2013, 13:25 | Рубрика: Громадськість, Новини Версія для друку Версія для друку 822 переглядів

У минулу п’ятницю відбувся загальнорайоний одноденний страйк, до якого приєдналися працівники приватних підприємств, шкіл, бібліотек та установ району. Мирна акція протесту відбулася на майдані Тараса Шевченка, який ледве вмістив усіх людей. Основною метою проведення страйку стала підтримка Євромайдану у Києві, відставка чинного уряду та повне перезавантаження влади у країні. Перед мітингарями виступало керівництво міста і району та громадські активісти і вони закликали їхати до Києва, де зараз й відбуваються основні події.

У виступі голова районної ради Василь Попович мовив, що завдяки теперішній владі багато хто з українців виїхав на заробітки, бо не має де заробити на своїй землі. – Ще дехто сміє нас звинувачувати, що ми вийшли на Майдан? Ми просто хочемо жити, як європейці – наголосив Василь Попович. Також він зазначив, що дуже прикро, що ім`ям гордої птиці назвали каральний загін, який без жалю б`є наших батьків і дітей. Не можна бути байдужим сьогодні і треба їхати у Київ, бо там відбуваються основні події. – Українському народу висловила підтримку Європа та США, – мовив керівник району. Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, зауважив, що це велелюдне віче сьогодні тут і дуже велика делегація із теренів Надвірнянщини протестує у Києві. – Наше місто одним із перших відреагувало на ганебні дії «Беркуту». Сотні людей передають дух боротьби із столиці та нашого міста-побратима Прудніка. Слава нашим побратимам, які боряться за європейське майбутнє нашої України!, – завершив свій виступ керівник міста.

Промовці також поділилися своїми враженнями від перебування у Києві, підкресливши, що саме там витає незнищений і всепереможний український дух. Також на цьому детально зупинився заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець. Окрім нього, свою активну позицію щодо останніх подій в Україні висловили депутати районної ради: Володимир Павлюх, Андрій Крицький та Іван Гурмак, лідер Громадської ради при РДА Тарас Олендій, радник голови районної ради Василь Андрейчук, голова Братства вояків ОУН-УПА Михайло Юркевич та інші громадські активісти.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!