Газета по-надвірнянськи
 

Надихнули солідарність і папське благословення

13 грудня 2013, 13:32 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 609 переглядів

Минулої п`ятниці відбулося перше пленарне засідання 37-ї сесії Надвірнянської міської ради під орудою міського голови  Зіновія Андрійовича.

На початку роботи керівник Надвірної зосередив увагу депутатського корпусу на останніх подіях суспільно-політичного життя держави і міста, зокрема, зачитав заяви президії районної ради від 3 грудня ц. р. та районного штабу національного спротиву (опубліковані у «Народній Волі» від 6 грудня ц. р., № 122-123).

Питання порядку денного 37-ї сесії, за який проголосували депутати, стосувалися забезпечення життєдіяльності міста і кожне з них ретельно обговорили на профільних депутатських комісіях, які рекомендували прийняти позитивні рішення. Тому депутати проголосували за них у цілому. Серед питань – інформація про виконання дохідної та видаткової частини міського бюджету за 9 місяців ц. р.; затвердження протоколу постійної комісії з питань бюджету й економічного розвитку та рішень виконавчого комітету; про спрямування субвенції; про виконання плану соціально-економічного розвитку м. Надвірна за 9 місяців ц. р. та внесення змін до нього; про завершальний етап розробки генерального плану м. Надвірна й проходження комплексної експертизи у ДП «Укрдержбудекспертиза» м. Київ, а також широкий блок інших питань.

***

Оскільки, як зауважив Зіновій Андрійович, 90 відс. представників міської влади взяли і продовжують брати участь у мирних протестних акціях на столичному Євромайдані, то після оперативного розгляду частини питань порядку денного депутати, за пропозицією міського голови, поділилися своїми враженнями. Виступили, зокрема, Олег Туєшин, Роман Мажак, Дмитро Зеленчук, Іван  Боднарук, Назар Лазорко, Ігор Дем`янчук, Богдан Зеленчук, Тарас Новосельський, Олег Йосипенко, Тарас Пекарський, Олег Антонюк та інші їхні колеги. Кожен з них, представляючи у міській раді різні політичні партії, сходився на думці у незворотному проєвропейському майбутньому України, засуджував криваві розгони і стверджував, що нині все вирішується у Києві – тому треба мирними методами реалізовувати всі наміри.

Того ж дня депутатів міської ради підтримали у їх прагненні представники польського міста-побратима Прудніка, котрі завітали на сесійне засідання.

Натхненні такою солідарністю сусідів-європейців і благословенням Папи Римського Франциска, що передала Наталія Пришляк, котра нещодавно побувала в Римі, депутати вирушили знову до столиці на Марш мільйонів, що відбувся 8 грудня.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!