Газета по-надвірнянськи
 

Не виконувати злочинних наказів

6 грудня 2013, 14:41 | Рубрика: Влада, Трагедії Версія для друку Версія для друку 614 переглядів

Додаток до Резолюції зборів депутатів обласної ради від 1 грудня 2013 року

Заява

Ганебні дії державної влади перейшли всі межі здорового глузду. Депутати Івано-Франківської обласної ради від імені територіальної громади області висловлюють обурення подіями, що відбулися в ніч із 29 на 30 листопада на Європейській площі в м. Києві.

Кривавий розгін озброєними представниками державної влади мирних зібрань людей в Україні, в центрі Європи, необхідно розцінювати вже не лише як порушення прав людини, а й як злочин.

У зв’язку з продовженням мирних акцій протесту звертаємось до керівництва Міністерства внутрішніх справ України та його структурних підрозділів на місцях із закликом не виконувати злочинних наказів, не вчиняти даних актів насильства щодо мирних громадян та не брати участі у спробах розгону мирних акцій протесту на всій території України.

Звертаємось до офіційних представництв країн-членів Європейського союзу в Україні, уряду Сполучених Штатів Америки з офіційною заявою про підтримку петиції щодо заборони в’їзду до країн ЄС та США Президенту України Віктору Януковичу, членам Кабінету Міністрів України та членам їх сімей, а також блокування в європейських банках їх рахунків та рахунків, пов’язаних із ними компаній.

Депутати обласної ради звертаються до всіх громадян України – членів Партії регіонів із закликом покинути ряди цієї політичної сили, здати партійні квитки політсили, яка сформувала уряд, котрий знехтував усіма принципами демократичного суспільства та силою розганяє мирні протести.

Також звертаємось до усіх представників засобів масової інформації із закликом об’єктивно та неупереджено висвітлювати події, що відбуваються в Україні, не дезінформувати громадян та не замовчувати фактів вчинення насильства й неправомірних дій щодо активістів протестного руху та мирних громадян, які їх підтримують.

Депутати Івано-Франківської обласної ради, представляючи інтереси майже півторамільйонного населення області, виражаючи його європейські устремління, змушені застерегти органи державної влади від необдуманих дій, спрямованих проти українців.

У разі продовження застосування силових методів щодо протестуючих громадян залишаємо за собою право вдаватись до громадянської непокори та до загальнодержавного попереджувального страйку.

Депутати обласної ради звертаються до всіх місцевих рад області з пропозицією провести у м. Києві сесії місцевих рад області з розгляду питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Прийнято на зборах депутатів Івано-Франківської обласної ради

шостого демократичного скликання 1 грудня 2013 року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!