Газета по-надвірнянськи
 

Освітяни приєднуються до акцій протесту

6 грудня 2013, 14:31 | Рубрика: Трагедії, Україна Версія для друку Версія для друку 524 переглядів

Президія Надвірнянського районного комітету профспілки працівників освіти і науки України, яка представляє інтереси 3700 працівників освіти району, глибоко стурбована політичною ситуацією, що склалася в державі після відмови Президента та Уряду України підписати договір про асоціацію з Євросоюзом і брутальним розгоном мирної акції на майдані Незалежності та жорстоким побиттям її учасників. Ми різко засуджуємо такі дії влади та висловлюємо свою солідарність з учасниками акції протесту.

Вважаємо також, що Президент та Уряд України, які грубо порушили Конституцію й не змогли забезпечити реалізацію стратегічного курсу на розвиток економіки держави, підвищення рівня життя її населення, на входження країни в європейське співтовариство, повинні піти у відставку.

Вимагаємо припинити повноваження Верховної Ради України, яка не забезпечила прийняття законів для стабільного розвитку держави та її інтеграцію в європейський простір.

Закликаємо профспілкові комітети та членів профспілки установ і закладів освіти району зберегти єдність, згуртованість та в рамках чинного законодавства взяти участь в акціях протесту, аби захистити права й свободи громадян, побудувати у нашій країні суспільство з високими моральними цінностями та достойним рівнем життя людей!

Президія Надвірнянського районного комітету профспілки працівників освіти і науки.

***

Заява міського об`єднання «Просвіта» (голова Ярослав Лазорко) також відображає різке засудження кривавої бійні 30 листопада в Києві і негативне відношення до чинної влади Януковича-Азарова. Висловлено підтримку протестним діям учасників єврореволюційних майданів.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!