Газета по-надвірнянськи
 

Перевіряли нехарчову продукцію

13 грудня 2013, 13:35 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 639 переглядів

Інспекція з питань захисту прав споживачів в області є територіальним органом Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.

У відповідності до наданих повноважень спеціалісти відділу ринкового нагляду інспекції з питань захисту прав споживачів протягом 9 місяців ц. р. провели 139 планових та позапланових перевірок характеристик продукції (ігри та іграшки, дитячий одяг, взуття, мийні засоби, велика та дрібна побутова техніка). Із них у 98 суб’єктів господарювання виявлено порушення, що становить 81% від загальної кількості. Перевірено продукції на 9404,30 тис. грн., із них 346,3 тис. грн. забраковано через невідповідність вимогам технічних регламентів. Найхарактернішими порушеннями є розповсюдження продукції, на маркуванні якої відсутній Національний знак відповідності, чим порушено п. 1, ч. 3, ст. 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

За результатами перевірок, до суб’єктів господарювання застосовані обмежувальні (коригувальні) заходи щодо тимчасової заборони надання продукції на ринку та приведення її у відповідність із встановленими вимогами. До винних осіб застосовані штрафні санкції на 280 тис. грн.

Наталія ОЛІЙНИК,

провідний спеціаліст відділлу

ринкового нагляду інспекції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!