Газета по-надвірнянськи
 

По-діловому й оперативно

6 грудня 2013, 14:47 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 561 переглядів

У вівторок, 26 листопада, відбулася колегія РДА, на якій розглянули питання про стан сплати до бюджетів усіх рівнів податків, зборів та інших обов’язкових платежів суб’єктами господарювання, про стан пожежної та техногенної безпеки на підприємствах і об’єктах, про влаштування дітей та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейні форми виховання та про хід виконання пріоритетних завдань району за цей рік. У її роботі активну участь взяли голови РДА Юрій Касіянчук, районної ради Василь Попович, міста Зіновій Андрійович, начальник управління соціально-економічного розвитку департаменту економіки ОДА Василь Насадюк, перший заступник голови РДА Володимир Калічко, заступник голови РДА Володимир Гурей, керівник апарату РДА Василь Гуменюк, а також члени колегії Іван Коцько, Михайло Мельник, Тарас Олендій та Богдан Вінтоняк. На початку засідання голова РДА Юрій Касіянчук зачитав звернення до громади Надвірнянщини щодо підтримки інтеграції до європейського співтовариства.

Про стан сплати податків та зборів поінформував начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь Гнатюк. Із станом техногенної та пожежної безпеки – виконуючий обов’язки начальника районного відділу управління ДСНС в області Андрій Мочерняк. Зокрема, він зазначив, що необхідно доукомплектувати засобами для гасіння деякі школи та медичні заклади району. Юрій Касіянчук мовив, що ситуацію можна назвати задовільною, тут є дуже багато недоопрацювань. Про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розповіли в. о. начальника служби у справах дітей РДА Тетяна Вадюк і директор районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Тарас Рудяк. Серед позитивних напрацювань – створення прийомної сім`ї, яка ще має пройти відповідне навчання. Також Юрій Касіянчук, Василь Попович та Володимир Калічко висунули ідею створення Центру соціальної допомоги, де небайдужі жителі зможуть залишити одяг й іграшки для дітей.

Перший заступник голови РДА Володимир Калічко розповів про пріоритетні завдання району, серед яких найважливішими є створення центру первинної медико-санітарної допомоги та прийомної сім`ї. Також обговорили ситуацію із заправлянням скрапленим газом балонів, про це учасників колегії поінформувала начальник дільниці Оксана Будник.

Василь Івасюк «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!