Газета по-надвірнянськи
 

Поспішайте творити добро

6 грудня 2013, 14:33 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 579 переглядів

Щороку в другу неділю грудня в Україні відзначають День благодійності, який  нагадує нам про такі споконвічні цінності, як милосердя, вміння відгукнутись на поклик про допомогу, готовність допомагати ближньому.

Дуже важливо, що в нашому районі поряд із державною системою соціального захисту населення відроджують благодійну діяльність, багату своїми традиціями. Незважаючи на непросте фінансово-економічне становище в країні, благодійність поступово  стає частиною духовної культури Надвірнянщини.

Протягом року завдяки благодійним пожертвам ми дали можливість відчути одиноким людям та інвалідам, в яких немає сім’ї, ні дітей, ні внуків, що про них є кому подбати. У Надвірнянському районі проживає близько 1,5 тисячі одиноких людей та інвалідів. Усім посприяти ми не в змозі, але завдяки благодійникам допомогли тим, котрі перебували у вкрай важкій життєвій ситуації.

Висловлюємо подяку всім нашим благодійникам, зокрема: Русланові Стасишину, Надії Шовгенюк, Олександрові Гнатюку (маг. «Захід»), Надії Стасюк (маг. «Пікант»), Валентині Савчук (с. Пнів), Василеві Оглоб’яку (с. Пнів), Ігорю Демковичу (маг. «Соціальний»), ВСП «Українська паляниця» (нач. підрозділу Марія Боклашко), Любові Томин, Володимиру Юрчилюку, Вячеславу Варакіну, Михайлові Дяківу, Розалії Лазаренко (маг. «Копійочка»), Михайлові Юрчаку, Інні Гайдаш, Надії Протас (маг. «Копійка»), ЦПО «Смарагд Прикарпаття» Андрію Троценку.

Дякуємо Вам за доброту, за розуміння, безкорисливість, благородство душі, за те, що у своїх щоденних турботах не забуваєте про головне – творити добро, дарувати надію, дбати про ближнього, допомагати відчувати підтримку і турботу.

Допомога, надана Надвірнянському терцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), завжди заслуговує на вдячність і повагу, а у ці нелегкі часи – особливо. Крім того, сам факт такої допомоги утверджує відчуття, що  доброта та милосердя живуть у наших серцях і дають надію одиноким громадянам та інвалідам на допомогу і розуміння.

Сподіваємося, що коло благодійників зростатиме, адже готовність допомагати іншому, здатність відчувати чужий біль, нещастя – це найдавніші людські почуття, які згуртовують усіх добрих людей у справжню українську родину.

Роман ОГЕРУК,

директор Надвірнянського територіального  центру

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг).

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!