Газета по-надвірнянськи
 

Про партнерські відносини виконавчої влади й місцевого самоврядування

6 грудня 2013, 14:48 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 579 переглядів

У рамках реалізації  завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні перший заступник голови РДА Володимир Калічко разом із  представниками  районних ЗМІ здійснили виїзди в населені пункти району. Під час зустрічі з боку представників органів виконавчої влади прозвучали конкретні пропозиції щодо активізації участі громадськості в написанні різноманітних проектів.

Одним із прикладів тісної співпраці між громадою та владою є реалізація обласного проекту «Повноцінне харчування – запорука здорового покоління» у Ланчині. У Перерослі побудовано для місцевої футбольної команди роздягальню (загальна вартість будівництва 75 тис. грн., 10 тис. грн. – з районного бюджету).

Як зазначив Володимир Калічко, поглиблення партнерських відносин виконавчої влади та місцевого самоврядування повинно відбуватися на взаємних засадах.

У межах реалізації проекту «Писанковий край» голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук здійснив виїзд у села Мирне та Красна з метою поглиблення партнерських відносин виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Завдяки спільним зусиллям влади та громади проекти активно реалізовують. Основну увагу керівник району приділив об’єктам соціальної сфери.

У районі залучають громади до вирішення питань соціально-економічного розвитку територій та поглиблення партнерських відносин виконавчої влади й місцевого самоврядування. Голова РДА Юрій Касіянчук, начальники відділів сім’ї, молоді та спорту і культури РДА Василь Масевич й Олександр Зварчук, представники ЗМІ побували у Красній. Там тривають ремонти сільського будинку культури та дитячого садка. За словами очільника району, найкращий метод побудови – народний. Громада активно долучається до будівництва об’єктів під керівництвом сільського голови Василя Завальнюка та при підтримці райдержадміністрації.

 Інформаційно-аналітичний відділ РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!