Газета по-надвірнянськи
 

Про здобутки та напрацювання

27 грудня 2013, 14:50 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 494 переглядів

На черговій прес-конференції начальника ДПІ у Надвірнянському районі Василя Гнатюка обговорили підсумки першого року роботи Міністерства доходів і зборів України. За цей час відомство зробило реальні кроки до спів­праці з платниками податків і налагодженню партнерських стосунків.

– Відбулася маштабна електронізація сервісів Міндоходів, –  зазначає Василь Гнатюк. – Надано можливість онлайн-декларування доходів, безкоштовної видачі електронних ключів, запроваджуємо Електронний кабінет платника податку. Із 1 січня вже необхідно подавати звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій. Загалом у районі зареєстровано 232 касові апарати, – зазначає начальник ДПІ.

Ще однією зміною у нашій роботі стало те, що із 1 жовтня розпочато процедуру адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Нові електронні сервіси сприяють тому, що платники податків можуть контролювати стан власних розрахунків і отримувати оперативну інформацію про наявність непогашених боргів. Процедура подачі звітності стала надійною і зручною, мовить Василь Гнатюк. Позитивні зміни для платників податків відбуватимуться і в наступному році.

За словами Василя Гнатюка, робота ДПІ у Надвірнянському районі переорієнтована на аналітичну, зменшується тиск на бізнес і наше втручання у роботу сумлінних платників податків. Ми відпрацьовуємо платників податків, які сплачують зарплату за нижчий законодавчо встановлений розмір.

Вл. інф.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!