Газета по-надвірнянськи
 

Реалізуємо соціальну політику

6 грудня 2013, 14:29 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 590 переглядів

За 9 місяців ц. р. дохідну частину бюджету Надвірнянської районної виконавчої дирекції (РВД) Івано-Франківського облвідділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП) виконано на 95,5 відс., а видаткову – на 88,4 відс. Що стосується надходжень, то складовими дохідної частини бюджету є часткова оплата за путівки, видані страхувальникам для застрахованих осіб, котрі потребують санаторно-курортного лікування. Всього отримано за 9 місяців 2013 р. 223 санаторно-курортних путівки, із них 12 – дорослого з дитиною. У ІV кварталі ц. р. видано 150 путівок на 896,9 тис. грн.

Прохання до всіх голів комісій із соціального страхування, усіх застрахованих осіб – звертатись при необхідності в установу, де працюєте, із заявою та медичною довідкою, а установа, у свою чергу – до Надвірнянської РВД із заявкою про виділення путівок. Заявки на 2014 р. необхідно зробити до кінця 2013 р. Протягом 2014 р. також прийматимемо заявки від страхувальників.

У 2013 р. порядком оздоровлення передбачено придбання путівок у дитячі табори за повну і часткову вартість. Всього РВД отримала 72 путівки.

Влітку 2013 р. оздоровились 383 дітей, це на 50 більше, ніж торік. За путівками, частково придбаними за кошти Фонду, оздоровились 310 дітей. Участь у дитячій оздоровчій кампанії взяли 32 установи й організації (проти 28 у 2012 р.)

Наголошую комісіям із соціального страхування, працівникам бухгалтерії про необхідність прискорити процедуру опрацювання листків непрацездатності, оформлення документів, які є підставою для призначення й нарахування матеріального забезпечення, своєчасності подання заяв-розрахунків до РВД та виплати матеріального забезпечення. При необхідності подавати заяву-розрахунок 2 рази на місяць.

Допомоги, до яких застосовують казначейську форму обслуговування і є заборгованими, необхідно виплачувати, не чекаючи днів виплати авансу чи заробітної плати, а негайно, в міру надходження коштів. Спеціалістів дирекції закріплено за страхувальниками, котрі отримують матеріальне  забезпечення, щоб інформувати про фінансування і негайну виплату застрахованим особам належних допомог.

За станом на 3 грудня 2013 р. страхувальникам надано фінансування за заявами-розрахунками, поданими 23 жовтня (тимчасова непрацездатність) та 1 листопада ц. р. (вагітність і пологи). Заборгованості з виплат допомог на поховання немає.

Надвірнянська РВД отримує новорічні подарунки та готова видавати їх усім страхувальникам, котрі своєчасно звернулися із відповідними заявами.

Тетяна НИКОЛАЙЧУК,

директор РВД Івано-Франківського

облвідділення ФСС- ТВП.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!