Газета по-надвірнянськи
 

Сьогодні – загальнорайонний одноденний страйк

6 грудня 2013, 15:31 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 725 переглядів

Звернення районного штабу національного спротиву

Дорогі жителі району!

3 грудня 2013 року Надвірнянський районний  штаб національного спротиву прийняв рішення про заклик до загальнорайонного одноденного страйку.

Закликаємо колективи підприємств, установ, організацій всіх форм власності, перевізників, таксистів, приватних підприємців Надвірнянського району сьогодні, 6 грудня, взяти участь у мирній акції непокори – у загальнорайонному страйку.

Пропонуємо профспілковим комітетам та трудовим колективам звернутися до керівників підприємств з повідомленням про проведення страйку.

Трудовим колективам, які беруть участь у страйку, вивісити таблички про страйк на будівлях підприємств та організацій, а самим прибути о 9-ій год. на майдан Шевченка в м. Надвірна, де взяти участь у мирній акції протесту.

Рекомендуємо комунальним підприємствам міста і району, Надвірнянським УЕГГ, РЕМ, підприємствам зв’язку взяти участь у загальнорайонному страйку, не перериваючи виробничий процес.

Рекомендуємо Надвірнянській ЦРЛ, оперативно-рятувальним службам, дитячим садкам підтримати загальнорайонний страйк, не беручи в ньому участі.

Закликаємо учасників страйку не порушувати  громадський порядок.

Правоохоронним органам забезпечити охорону громадського порядку в м. Надвірна та Надвірнянському районі.

Слава Україні!

За дорученням Надвірнянського районного штабу національного спротиву

Іван ГУРМАК.

Світлини

Василя ІВАСЮКА “Народна Воля”

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!