- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Стоїмо перед Шевченком…

Posted By Модератор On 27.12.2013 @ 14:41 In Культура | No Comments

Ми на порозі 200-річчя від дня народження великого українця, титана нації Тараса Шевченка. Саме час згадувати, пошанувати, пом`янути.

17 грудня у міській бібліотеці для юнацтва відбувся літературний вернісаж «Бистрінь» у вінок Кобзареві». Літстудійці Галина Христан, Мирослава Гордєєва-Мельник, Роман Бенюк, Антон Любецький, Оксана Андрухович, Олександра Сорохманюк, Олександр Букатюк, Ярослав Гайдаш, Марія Єрмакович висловлювали своє бачення і розуміння феномену Шевченка, відзначали, що до нього треба йти все своє життя, до нього треба доростати духом.

У кожного із студійців є твори, присвячені Т. Шевченку. Г. Христан прочитала новелу «Перше знайомство», М. Гордєєва-Мельник – поему «Політ над Тарасовими шляхами», всі інші – поезії, присвячені Кобзарю. Учні Уляна Андрійович та Андрій Головчук декламували вірші Т. Шевченка, за що отримали в подарунок книгу Г. Христан «Вірність» з дарчим підписом від авторки. Дійство доповнювало слайд-шоу, яке демонстрував інженер-програміст Роман Заник.

«Станемо перед Шевченком серце до серця. Станемо, як перед власною совістю, і хай нам з небосяжного чола жертовною любов`ю до України освітить наше воскресіння і прийдешні многі літа пророцтво Поета» (Ярема Гоян).

Марта КУШНЕРЧУК,

директор Надвірнянської ЦБС.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/12/stojimo-pered-shevchenkom/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.