Газета по-надвірнянськи
 

Створіть родину для дитини

6 грудня 2013, 14:50 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 581 переглядів

Однією із форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є створення прийомної сім’ї.

Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, котра не перебуває у шлюбі і добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від 1 до 4-х дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Незважаючи на чимало проблем, пов’язаних із вихованням прийомних дітей у сім’ях, ця благородна, гуманна справа знаходить певну підтримку в суспільстві. Наше сьогодні із Вами завдання – адаптувати дітей з понівеченими долями до життя, допомогти ввійти в широкий світ гідно, бути підготовленими до будь-яких ситуацій.

І чим більше ми зігріємо своїми вогниками дитячих сирітських душ, чим більше ми залишимо тепла і любові в дитячих серцях, тим більше стане на землі тих, хто по праву буде називатися ЛЮДИНОЮ. Зробімо так, щоб дитина повірила у те, що все-таки існує добро, людяність і милосердя. А ще – є на землі ті, кому вона не зайва.

Бажаєте створити сприятливе середовище для розкриття повного потенціалу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, звертайтеся за інформацією щодо утворення прийомної сім’ї у службу у справах дітей Надвірнянської райдержадміністрації або за тел. 2-91-74.

Тетяна ВАДЮК,

в. о. начальника служби у справах дітей РДА.

Любов БОДНАРУК,

головний спеціаліст сектору з питань усновлення,

опіки, піклування та сімейних форм виховання дітей.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!