Газета по-надвірнянськи
 

Третє пленарне засідання

6 грудня 2013, 14:51 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 643 переглядів

двадцять п`ятої сесії обласної ради відбулося минулої п`ятниці, яку вже встигли назвати «чорною» внаслідок провалу підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Наприкінці своєї роботи депутати, навіть, ухвалили відповідну заяву, проте подальші події, як відомо, спричинили ще гостріші й актуальніші звернення.

Нагадаємо, ХХV сесія облради розпочалася ще 15 листопада. На своє друге пленарне засідання депутатський корпус зібрався вже на Вічевому майдані в ширшому форматі, про що детально «Народна Воля» інформувала у № 119-121 від 29 листопада ц. р.

То ж, хоч результати Вільнюського саміту східного партнерства і зіпсував добряче настрій депутатам обласної ради, все ж засідання виявилося ефективним за якістю обговорення питань порядку денного (39+ «різне») і результативним за кількістю позитивно прийнятих рішень.

А перед тим депутати ухвалили й реалізували рішення про використання символіки ЄС: синій прапор із зірковим колом замайорів над входом до приміщення облради.

Дещо дискусійним виявилося обговорення питання про внесення змін до рішення облради від 24 березня 2011 р. № 76-4/2011 «Про комплексну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби Івано-Франківської області до дій за призначенням на 2011-2015 роки». Тому до нього повторно повернулися після розгляду всіх наступних питань і вирішили позитивно.

Під координацією начальника облуправління водних ресурсів Романа Михайлюка депутати внесли зміни до рішення облради від 30 вересня 2011 р. № 245-8/2011 «Про порядок проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на річках області» та до рішення облради від 24 червня 2013 р. № 966-23/2013 «Про додаткові заходи з покращення інвестиційного клімату в області».

Два проекти рішень винесли на розгляд депутатів у ході обговорення питання про передачу об`єкта незавершеного будівництва на вул. Софіївка, 39 у м. Івано-Франківську. Із першим –  від обласної ради (про передачу місту для облаштування закладу охорони здоров`я) депутатів ознайомив заступник голови облради Остап Дзеса. Про проект від ОДА (про передачу Івано-Франківському регіональному управлінню Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву для реконструкції під житловий багатоквартирний будинок, в якому квартири виділили б і для обласної та міської влади) інформував заступник голови ОДА, депутат обласної ради Руслан Гусак. Свою особисту точку зору висловив і голова обласної ради Василь Скрипничук, який відмовився від можливості отримати житло, оскільки виборці, котрі обирали його, були би проти. У результаті обговорення депутати проголосували за проект рішення обласної ради.

На сесії позитивно розглянули питання про переоформлення ПАТ «Івано-Франківськцемент» актів про надання гірничого відводу для розробки Надвірнянської та Пасічнянської ділянок Надвірнянського родовища пісковиків; про переоформлення товариству з додатковою відповідальністю «Надвірнянський кар`єр-Карпати» актів про надання гірничого відводу для розробки Пасічнянського родовища пісковиків і Тарновицького родовища піщано-гравійної суміші. Також депутати обласної ради затвердили Положення про Надвірнянський будинок дитини.

Розглянуто широкий блок інших майнових питань.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!