Газета по-надвірнянськи
 

У Лісній Тарновиці провели «Ярмарок кар’єри»

6 грудня 2013, 14:22 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 528 переглядів

З метою підвищення статусу робітничих професій, активізації проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, підвищення їх поінформованості з питань вибору професії, про послуги служби зайнятості та стану ринку праці Надвірнянський райцентр зайнятості організував масовий профорієнтаційний захід для учнівської молоді  Ліснотарновицького навчально-виховного комплексу – Ярмарок кар’єри.

– Кожен з нас – коваль свого майбутнього, – стверджувало гасло цього заходу, який охопив понад 70 школярів та 12 осіб з числа представників навчальних закладів, роботодавців, педагогічних працівників.

Зі вступним словом до учнів звернулася заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук, яка зазначила:«Коли людина не знає, до якої пристані прямує, для неї жоден вітер не буде попутним», – цей вислів Сенеки якнайкраще підтверджує, що вибір професії – справа важлива і відповідальна, а також поінформувала про актуальні професії на регіональному ринку праці, ознайомила з послугами служби зайнятості.

Представники Надвір­нянського ПТУ №11, Івано-Франківських вищого художньо-професійного училища № 3 та державного коледжу технології і бізнесу ознайомили учнів із правилами вступу, термінами навчання, переліком спеціальностей, розміщенням навчальних закладів, їх матеріально-технічною базою та наявністю гуртожитків для проживання. Презентації супроводжували цікавою фотогалереєю та  виставкою професійних виробів. Усім бажаючим роздали інформаційні друковані матеріали про свої навчальні заклади, презентовані професії.

Головний спеціаліст центру зайнятості Наталія Андрійович допомагала учням проходити  профдіагностичне обстеження, яке сприятиме майбутнім абітурієнтам правильно обрати спеціальність або професію. В облаштованому міні-інформаційному секторі працювала з учнями провідний спеціаліст Уляна Півторанюк, ознайомлюючи з папками, що містили опис професій, буклетами. Юнаки та дівчата, ділячись враженнями, стверджували, що побачене і почуте допоможе їм зробити правильний професійний вибір, адже кожен мріє про успішну професійну кар’єру в майбутньому.

Дирекція Ліснотарновицького НВК відзначила, що отримана інформація допоможе учням у виборі професії.

Зоряна СТАНІЩУК,

заступник начальника відділу активної

підтримки безробітних

Надвірнянського районного центру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!