Газета по-надвірнянськи
 

Відкрили цілий світ на шляху до професії

20 грудня 2013, 13:12 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 563 переглядів

Стрімкий розвиток новітніх технологій змушує кожного, хто мріє про якісну освіту, непокоїтись, обираючи майбутній фах. Що тут порадять родичі та знайомі? Де розташований осередок знань? Які нові правила та ритм життя запропонують наступні роки?

Врешті, хто стане гуру в професії? Ці та інші запитання неминуче заволодівають думками молодої людини в період особистісного становлення. Тож компасом, що не дає можливості помилитися, є для неї день відкритих дверей навчального закладу, який провели 16 грудня ц. р. на базі Івано-Франківського вищого художнього професійного училища № 3. Запросили учнів 7 класу Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст. разом із класним керівником Богданою Шпитко, профконсультантом райцентру зайнятості Уляною Півторанюк.

Зазвичай, зустріли гостей викладачі, талановиті педагоги, майстри виробничого навчання, заступник директора училища, соціальний педагог Оксана Шиян та Людмила Галайко, майбутні випускники, учні початкових курсів. – Перед вами відкривається цілий світ на шляху до професії. Світ абсолютно нових можливостей, де в кожного є шанс стати успішним! Шанс не просто освоїти майбутню спеціальність, але й знайти нових вірних друзів, а може й кохання усього свого життя, – звернулася до учнів Людмила Галайко.

Під час екскурсії учні ознайомилися з історією навчального закладу, дізналися про умови навчання і правила вступу, оглянули кабінети, майстерні виробничого навчання, бібліотеку, побачили майстер-класи з бісероплетіння, виготовлення аксесуарів із текстилю, виставку технічної творчості. Школярі відвідали понад 14 майстерень, у кожній вони могли практично спробувати себе у столярській, художній справі. Кваліфіковані викладачі наголошували, що нині мета закладу – випускати конкурентноспроможних фахівців, котрі здобувають не лише потрібні знання і навички, а й мають змогу одержати документ міжнародного зразка про здобуту кваліфікацію: столяр (виробництво художніх меблів), верстатник деревообробних верстатів, різальник по дереву та бересті, монтажник експозиції і художньо-оформлювальних робіт.

Учні, майстри, викладачі заздалегідь підготували яскраві інформаційні стенди та виставки. На них презентували всі професії, що їх опановують вихованці закладу. Неприховане здивування та захоплення висловлювали гості, побувавши у музеї-салоні, де розміщені курсові та дипломні роботи випускників: картини, вироби з дерева, декоративні панно, вишивки.

Всі бажаючі отримали інформаційні рекламні матеріали, що висвітлюють діяльність навчального закладу.

 

Уляна ПІВТОРАНЮК,

провідний спеціаліст відділу активної

підтримки безробітних Надвірнянського

райцентру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!