Газета по-надвірнянськи
 

З подарунками – у Мирному та Назавизові

27 грудня 2013, 15:57 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 752 переглядів

Уже стало звичним для учнів Мирненської ЗОШ І ступенів отримувати подарунки від святого Миколая. І цьогоріч він завітав із великим мішком гостинців, щедро обдаровуючи дітвору, розпочинаючи із п’ятиліток, а далі й учнів 1-4 класів. Та перед цим малеча неабияк потішила численних гостей свята і своїх вчителів змістовною постановкою, в якій продемонстрували багатогранність власних талантів. Вони декламували вірші, співали, танцювали і показували різні комічні сценки. Та ще їм доводилося відповідати на підступні запитання вчителів.

Найголовнішим подарунком для початкової школи стало те, що за активної праці відділу освіти РДА і за сприяння Назавизівської сільської ради, вона отримала три сучасні ноутбуки. І саме цим вона зуміла показати своє прагнення, що тут для дітей створюють всі належні умови і всебічно дбають про їхній розвиток.

Назавизівський сільський голова Володимир Гаврилюк привітав присутніх із святом Миколая і закликав їх творити добрі справи: – Не тільки сьогодні, але кожного дня робіть щось добре. Працюйте плідно для своєї громади та України. Сьогодні у нас сталося маленьке диво і ми вже є найкращою початковою школою у районі. Освітній заклад  має свій власний інтернет-сайт.  Скоро дітвора зможе опанувати не тільки комп’ютерні ази, але й «подорожуватиме» Інтернет-просторами. Завідувач Мирненської ЗОШ І ступеня Ганна Стрембецька висловила найщиріші слова вдячності і похвалила дітвору за прекрасне свято.

Далі нотки свята перейшли у стіни Назавизівського сільського клубу, де вдалося створити справжнє свято для дітей із багатодітних сімей, позбавлених батьківського піклування та дітям-інвалідам, яких також почастували солодощами. А на сцені із пісенними вітаннями – учасники імпровізованого вертепу та сільського хору. Це ще стало однією «родзинкою» свята і поселило в людських душах очікування чогось прекрасного і святочного.

Святий Миколай, який так довго мандрував просторами, хоч незасніженими, на жаль, Мирного та Назавизова, не обійшовся без допомоги численних благодійників. Це такі підприємці, як Василь Дзюбакевич, Ігор Грицьків, Богдан Готраш, Андрій Голинський, Іван Страхов, Федір Томин, Андрій Кухар, Олександр Гаврилюк, Тарас Чаплинський, Василь Янцюк та Ігор Гошовський.

Після закінчення свята дитячі очі буквально палали іскрами щастя та радості. Нехай ці маленькі янголята завжди усміхаються і тішать серця своїх батьків й учителів. Назавизівська сільська рада на чолі із Володимиром Гаврилюком роблять все можливе, щоб села розвивалися в соціально-культурному плані. До праці їх й надалі надихатиме маленька дітвора.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!