Газета по-надвірнянськи
 

Зігріли дитячі серця

20 грудня 2013, 14:17 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 569 переглядів

Керівництво РДА на чолі із Юрієм Касіянчуком написали листа святому Миколаю, в якому попросили щастя, здоров`я та успіхів усім діточкам Надвірнянщини. – Виконуючи соціальні ініціативи Президента, ми вважаємо, що турбота і піклування про дітей повинна  здійснюватися не на словах, а на ділі. Це є одним із пріоритетних завдань органів виконавчої влади, – наголосив керівник району.

 Та, передусім, звернули увагу на малечу, яка обдарована, має особливі потреби, виховується у багатодітних чи малозабезпечених родинах. Для цього плідно трудилися всі працівники райдержадміністрації,  а подбали про перевезення і придбання подарунків  начальники відділів освіти та сім`ї, молоді і спорту РДА Михайло Винник та Василь Масевич і начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят.

– Сьогоднішнім святом Миколая ми охопили весь район, – зазначає Василь Масевич. За бюджетні кошти закупили подарунки майже для трьохсот дітей. Активну участь у заході взяли і спеціалісти районних центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді і дитячої творчості. Дітвора покидала приміщення будинку культури «Нафтовик» надзвичайно щасливою та усміхненою.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!