- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Зігріли дитячі серця

Posted By Модератор On 20.12.2013 @ 14:17 In Тема дня | No Comments

[1]

Керівництво РДА на чолі із Юрієм Касіянчуком написали листа святому Миколаю, в якому попросили щастя, здоров`я та успіхів усім діточкам Надвірнянщини. – Виконуючи соціальні ініціативи Президента, ми вважаємо, що турбота і піклування про дітей повинна  здійснюватися не на словах, а на ділі. Це є одним із пріоритетних завдань органів виконавчої влади, – наголосив керівник району.

 Та, передусім, звернули увагу на малечу, яка обдарована, має особливі потреби, виховується у багатодітних чи малозабезпечених родинах. Для цього плідно трудилися всі працівники райдержадміністрації,  а подбали про перевезення і придбання подарунків  начальники відділів освіти та сім`ї, молоді і спорту РДА Михайло Винник та Василь Масевич і начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят.

– Сьогоднішнім святом Миколая ми охопили весь район, – зазначає Василь Масевич. За бюджетні кошти закупили подарунки майже для трьохсот дітей. Активну участь у заході взяли і спеціалісти районних центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді і дитячої творчості. Дітвора покидала приміщення будинку культури «Нафтовик» надзвичайно щасливою та усміхненою.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/12/zihrily-dytyachi-sertsya/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/12/IMG_6932.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.