Газета по-надвірнянськи
 

Звернення

27 грудня 2013, 16:16 | Рубрика: Громадськість, Трагедії, Україна Версія для друку Версія для друку 616 переглядів

Президенту України

В. Ф. Януковичу

Премєр-міністру України

М. Я. Азарову

Голові Івано-Франківської ОДА

В. М. Чуднову

Голові Надвірнянської РДА

Ю. Д. Касіянчуку

У ніч на 25 грудня по-звірячому побили відому українську журналістку, громадську діячку, активістку Євромайдану Тетяну Чорновіл. Троє невідомих осіб  спочатку переслідували авто журналістки, а згодом  реалізували свій злочинний задум – завдали жінці важких тілесних травм.

Без сумніву, що замах на життя Тетяни Чорновіл – спланована акція, пов`язана з її професійною діяльністю, активною громадянською позицією і здійснена злочинним режимом діючого президента Януковича. Це не перший факт, коли на життя та здоров`я  учасників і організаторів протестів здійснюють замах. Починаючи із 22 листопада, у різний спосіб постраждало більш як 20 осіб по всій Україні.

Громадськість Надвірнянщини  надзвичайно обурена  цими подіями і вимагає негайного звільнення Міністра внутрішніх справ України Захарченка Віталія Юрійовича.

Але незалежно від того, як і хто прокоментує це варварство, очевидний один факт. Усі, хто зараз поруч із Віктором Януковичем – починаючи від депутатів Партії регіонів, членів уряду, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, Глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, голови РНБО Андрія Клюєва, Дмитра Фірташа і Ріната Ахметова, голів обласних та районних державних адміністрацій – ВСІ, хто й далі залишаються поруч із ним в одній команді – ВИ ВСІ автоматично підтримуєте те, що зараз відбувається на ваших очах.

Всі, котрі роблять вигляд, що нічого не розуміють і не можуть нічого зробити, так чи інакше причетні до кожного удару, який наносили по обличчю Тетяни Чорновіл. Ви можете робити вигляд, що це не так. Ви можете боягузливо опустити очі, натякаючи, що ви тут ні при чому. Але це ВАШЕ обличчя. Це ВАШ вибір залишатися там і прикритися нічого не значущими словами. Це ВИ мовчите, а не ми. Це ВИ стали причиною того, що в країні таке стало можливо. Це ВИ оперативно розслідували сніжки проти Юлії Льовочкіної, Ірини Горіної та Ірини Бережної і тепер ВИ, малодушно промовчавши, полетите відпочивати на новорічні канікули. Ви можете пройти повз. Але це не змінює суті: до тих пір поки ви в цій команді, ВИ особисто причетні і підтримуєте це каліцтво. І це вже не питання іміджу, втрати влади або впливу – це питання втрати людського обличчя і всього нашого покоління. У вас немає більше права вирішувати за нас, в якій країні нам жити.

Ми закликаємо Президента України Віктора Януковича припинити репресії проти українського народу, відправити злочинний уряд Азарова у відставку та самому звільнитись із головної посади в державі.

Переслідування, залякування, спроби тиску – лише згуртовують нас. Режим сіє вітер, при цьому навіть не уявляє, яку бурю доведеться пожинати. За кожного безпідставно затриманого, кожного переслідуваного, кожного побитого, кожного незаконно засудженого доведеться відповідати!

Досить нас вбивати! Забирайтесь геть!

Громадські

організації,

представники

опозиційних партій

Надвірнянського району.

Прийнято

на загальнорайонному віче 25 грудня 2013 р.

***

Надвірнянська районна організація Національної спілки журналістів України підтримує дане звернення, а також інформує, що НСЖУ звернулася в Європейську Федерацію журналістів із проханням направити в Україну компетентних фахівців із розслідування цієї резонансної справи.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!