Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Надвірнянського районного штабу національного спротиву

6 грудня 2013, 14:38 | Рубрика: Громадськість, Трагедії Версія для друку Версія для друку 610 переглядів

Дорогі жителі району!

3 грудня ц. р. у нашому районі створено Надвірнянський районний штаб національного спротиву за ініціативою громадських організацій, осередків опозиційних партій нашого району, а також небайдужих до долі України громадян із числа їх представників.

До основних функцій  Надвірнянського районного штабу національного спротиву входять: заклик та мобілізація громадян, котрі бажають взяти участь у всенародному віче, у мирних акціях непокори у м. Києві; заклик до страйку та різного роду мирних акцій непокори на місцях, а саме в населених пунктах Надвірнянського району та м. Надвірна.

Надвірнянський районний  штаб національного спротиву створений та постійно діє на території Надвірнянського району до закінчення протесту у м. Києві.

Засідання штабу національного спротиву відбувається щоденно о 9-ій год. у малому залі районної ради. У випадку необхідності проводять позачергові засідання.

Шановні краяни, у цей важкий і доленосний час історії нашої держави України закликаємо вас до мобілізації та організації страйку в м. Надвірна і населених пунктах району.

Слава Україні!

За дорученням

Надвірнянського

районного штабу

національного спротиву

Іван ГУРМАК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!