Газета по-надвірнянськи
 

Брутальна наруга над засадами парламентаризму

24 січня 2014, 16:35 | Рубрика: Протести Версія для друку Версія для друку 573 переглядів

– Протиправні нововведення, виголошені в Раді під блазнівський рефрен «регіонала» Олійника «235 голосів за» у порушення вимог чинного законодавства, є фактичним проявом узурпації режимом законодавчої влади й по суті означають державний переворот, – так прокоментував події 16 січня у Верховній Раді України народний депутат від ВО «Свобода» Олександр Сич.

– Відбулася наруга над парламентаризмом. Це голосування піднятими руками, під час якого голова Лічильної комісії «регіонал» Олійник «підраховував» голоси так швидко, як би це не зміг зробити навіть комп’ютер; питання «хто проти» чи «утримався» взагалі не ставили. Це не просто наруга над парламентаризмом, а своєрідний державний переворот!, – наголосив свободівець.

За його словами, Держбюджет ухвалено з порушеннями всіх регламентних норм. Безсумнівно, голосувати за такий законопроект опозиція просто не могла: «Не було відповідної процедури підготовки, подання та врахування пропозицій. Сам же бюджет сформований таким чином, що у ньому обмежено видатки на соціальні та гуманітарні цілі, в той час як фінансування збільшили правоохоронним органам та силовим структурам».

Що ж до депутата Донія, то, за словами націоналіста, відбулася елементарна операція «купівлі-продажу» – з однієї сторони політична честь, з іншої – гроші.

Загалом же протиправні нововведення, виголошені сьогодні в Раді, на переконання свободівця, мають на меті легалізацію державного перевороту і полегшення політичних переслідувань громадян. Це повною мірою стосується і «заочного» судочинства, і застосування адміністративних покарань до водіїв без складання протоколу – на підставі фотозйомки або відеозапису, і спрощення процедури відбору мандату в опозиційних депутатів, і впровадження жорсткої цензури в Інтернеті.

– Якщо режим узурпує законодавчу владу і цинічно нищить парламентаризм – народ як єдине джерело влади має повне право всіма засобами протистояти такій узурпації, – наголосив Олександр Сич.

Прес-служба

ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!