Газета по-надвірнянськи
 

Долучіться до обговорення концепції

31 січня 2014, 13:58 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 557 переглядів

В основу концептуальних засад реформи, яку пропонує Міністерство доходів і зборів України для обговорення, запозичено найкращі світові практики декларування доходів і адміністрування податку на доходи фізичних осіб.

Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. Також свої пропозиції Ви можете надсилати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.

Процедуру спрощено

Державна реєстрація фізичної особи-підприємця розпочинається із подачі документів Держреєстратору за місцем проживання. Якщо заявник подає заяву особисто, він пред’являє паспорт.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2014 р. відповідно до Закону України разом  із відомостями можна подавати нові додатки до реєстраційної картки. Це – заява на спрощену систему оподаткування або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію платником податку на додану вартість.

Після розгляду документів і за відсутності підстав про відмову упродовж двох робочих днів Держреєстратор робить запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР). Також передає повідомлення відповідним органам, зокрема,  територіальним органам Міністерства доходів і зборів України про проведення держреєстрації фізособи. У такому повідомленні зазначають номер і дату, за  якими міститься запис про підприємця в ЄДР, та відомості з реєстраційної картки для взяття підприємця на облік.

Процедуру взяття на облік фізичної особи підприємця у відповідних органах  підтверджуть випискою з ЄДР.

ДПІ у Надвірнянському районі.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!